Hlavní stránka / Kariéra /

Programátor C#

Rozšiřujeme náš vývojářský tým v Praze nebo Hradci Králové, a hledáme programátora v jazyce C# na platformě .NET.

Hlavní náplň práce

  • Programování pluginů do frameworku NET Genium
  • Programování konzolových aplikací
  • Programování webových služeb SOAP/RestAPI

Požadujeme

  • Znalost jazyka C#
  • Znalost principů relačních databází
    • Vytváření a modifikace databázových tabulek v grafickém návrháři (Management Studio pro MS SQL Server nebo Flamerobin pro Firebird)
    • Sekvenční čtení dat z databáze pomocí C#
    • Vytváření, aktualizace a mazání dat v databázi pomocí C#
  • Znalost principů webových služeb a DTO objektů
  • Schopnost vytvořit modulární, dobře strukturovaný a snadno udržovatelný kód
  • Cit pro minimalistický, úhledný a čistý zdrojový kód
  • Samostatnost a zodpovědný přístup k práci
  • Úzká spolupráce s vývojovým týmem
  • Ochota dále rozvíjet své znalosti
  • Anglický jazyk na úrovni porozumění dokumentace

Nabízíme

  • Moderní pracoviště (ne open-space) v centru Prahy nebo Hradce Králové
  • Profesionální a přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní doba a možnosti home-office
  • Velmi dobré finanční ohodnocení a stravenkový paušál (vyplácen spolu se mzdou)
  • Dlouhodobá perspektiva a zázemí prosperující firmy, která je 20 let na trhu
  • Zaškolení a plná podpora při nástupu (nevyžadujeme předchozí praxi)

Termín nástupu

  • Ihned resp. dle dohody