Programátor C#

Home / Career /

Jakožto malá dynamicky se rozvíjející firma hledáme do svého týmu novou posilu. Sídlíme v centru Prahy (Praha 5 - Anděl) a zabýváme se vývojem webových aplikací na míru. Mezi naše zákazníky spadá mnoho významných českých firem a institucí. Specializujeme se na vývoj databázově založených webových aplikací, které zákazníkům slouží k organizaci, vizualizaci a sdílení dat.

Očekáváme od Vás

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, obor se zaměřením na IT výhodou
  • Znalost C# / SQL
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Zájem o moderní technologie

Hlavní náplň práce

  • Práce ve frameworku pro Xtreme Rapid Development
    • Veškeré dovednosti s frameworkem Vás naučíme
  • Práce v aplikaci Visual Studio .NET
    • Programování webových služeb
    • Programování služeb Windows
  • Spolupráce s dalšími vývojáři

Nabízíme

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Termín nástupu: ihned resp. dle dohody
  • Prostředí malé rozvíjející se firmy, osobní přístup
  • Zajímavou práci a revoluční způsob vývoje, díky kterému aplikace doslova rostou pod rukama
  • Flexibilní pracovní dobu a Home Office
  • Dlouhodobou perspektivu
  • Pracoviště v moderně zařízených prostorách v centru Prahy
  • Stravenky v nejvyšší možné hodnotě
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Profesionální a přátelský kolektiv
  • Pravidelné a různorodé teambuildingy

Životopisy posílejte na adresu info@netgenium.com